JM prof. dr hab. Edward Włodarczyk zaprasza 21 czerwca 2018 roku społeczność naszej uczelni na debatę „Przyszłość Uniwersytetu Szczecińskiego. Propozycje Rady Konsultacyjnej Rektora”.
O godz. 12.00 w Auli Nowej Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Mickiewicza zostaną zaprezentowane koncepcje zmian organizacyjnych pionu naukowego (dostępne na http://ustawa.usz.edu.pl/index.php/aktualnosci/) oraz dydaktycznego (dr hab. Adrianna Seniów, prof. US i dr hab. Maciej Witek, prof. US).

Omówione będą wyniki dwóch ankiet – dla pracowników naukowych i administracji (dr hab. Stanisław Hońko, prof. US) oraz przybliżone zostaną projektowane zasady ewaluacji jednostek naukowych (dr Jarosław Woźniak).

Przedstawione zostaną również informacje dotyczące dyscyplin naukowych uprawianych na US oraz działalności publikacyjnej pracowników naszej uczelni na podstawie danych za 2017 (dr hab. Dariusz Chojecki, prof. US).

Prowadzenie – prof. dr hab. Andrzej Skrendo. Zachęcamy do uczestnictwa i do dyskusji.

logo-przezroczyste